Mea culpa

Mea culpa - Clare Mackintosh | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Clare Mackintosh
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
Mea culpa.pdf

Wil je het boek lezen?Mea culpa in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Clare Mackintosh. Lezen Mea culpa Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Als een moeder haar zoontje even loslaat rent hij de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. Jenna's wereld in een nachtmerrie."Mea culpa' is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci FrenchWanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna's wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend.Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien…Van Clare Mackintosh verscheen eveneens 'Ik zie jou' en 'Valse hoop'.


...lpa is een Latijnse uitdrukking, letterlijk vertaald "door mijn schuld", of "door mijn eigen schuld" ... Mea Culpa, Mea Culpa, Mea Maxima Culpa | liturgy guy ... . Om deze zin kracht bij te zetten kan het woord "maxima" worden toegevoegd, wat resulteert in "mea maxima culpa," vertaalbaar als "door mijn grote schuld". Mea culpa Beluister het confiteor.Mea Culpa is een Latijnse uitdrukking, letterlijk vertaald "mijn schuld", of "mijn eigen schuld". Om deze zin kracht bij te zetten kan het woord "maxima" worden toegevoegd, wat resulteert in "mea maxima culpa," vertaalbaar als "mijn grote schuld". Mea culpa is a Latin phrase that means "through my fault" and is an acknowledgement of having done ... Confiteor - Wikipedia ... . Mea culpa is a Latin phrase that means "through my fault" and is an acknowledgement of having done wrong.. Grammatically, meā culpā is in the ablative case, with an instrumental meaning. The phrase comes from a pray...



GERELATEERDE BOEKEN