De Date

De Date - Louise Jensen | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Louise Jensen
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
De Date.pdf

Wil je het boek lezen?De Date in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Louise Jensen. Lezen De Date Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Eén avond kan je leven veranderen"Meteen als ik wakker word en mijn ogen open, weet ik dat er iets mis is.'Haar zaterdagavond begon normaal. Nadat haar huwelijk onlangs gestrand was, hadden haar vrienden haar ervan overtuigd dat het tijd was dat ze weer eens zou gaan daten.Ze is er klaar voor, ze is zenuwachtig maar ook opgetogen. Haar nieuwe leven staat op het punt te gaan beginnen.Maar op zondagochtend is alles anders. Ze wordt wakker en weet meteen dat er iets niet klopt. Ze is thuis, ze is alleen, ze is gewond en heeft geen enkele herinnering aan de voorgaande avond en nacht.Dan kijkt ze in de spiegel. En de vrouw die haar aankijkt, heeft ze nog nooit eerder gezien...Een aangrijpende pageturner die je tot in de kleine uurtjes wakker zal houden.


...an zijn daar de verlossende cursief gedrukte stukken, de woorden van de werkelijke dader ... Wat mannen denken op de derde date - MannenBrein.nl ... . Zo weet je dat je niet met een hoofdpersoon te maken hebt die aan waanideeën lijdt, en word je nieuwsgierigheid opnieuw gewekt om uit te vinden wat er op de bewuste avond van de blind date gebeurd is. De date van Louise Jensen is een beklemmende psychologische thriller die je tot in de kleine uurtjes wakker zal houden. Voor de liefhebbers van Liane Moriarty en B.A. Paris. Date [stad in Fukushima] - Date ... 10 Tips Om Te Bepalen Wie De Rekening Betaalt Op De Date ... . Voor de liefhebbers van Liane Moriarty en B.A. Paris. Date [stad in Fukushima] - Date (伊達市, Date-shi) is een stad in de prefectuur Fukushima op het eiland Honshu, Japan. Deze stad heeft een oppervlakte van 265,10 km² en telt begin 2008 circa 67.000 inwoners. == Geschiedenis == Date werd een stad (shi) op 1 januari 2006 na samenvoeging van de gemeentes Date (伊達町, Date-m... Tip 3: de 5 perfecte v...



GERELATEERDE BOEKEN