Waar is ze?

Waar is ze? - Alex Marwood | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Alex Marwood
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
Waar is ze?.pdf

Wil je het boek lezen?Waar is ze? in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Alex Marwood. Lezen Waar is ze? Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula HawkinsSorry voor deze algemene mail maar ik heb jullie hulp hard nodig. Mijn peetdochter, Coco Jackson, verdween uit het­vakantiehuis in Bournemouth waar ze met haar familie verbleef in de nacht van zondag op maandag 29/30 augustus. Opeens was ze er niet meer. Coco is drie jaar oud.Als Coco, een van een tweeling, tijdens een familieweekend verdwijnt, ontstaat er mediahype. Haar ouders zijn rijk en ­invloedrijk, net als alle vrienden met wie ze op vakantie ­waren dat weekend aan zee. Wat is er echt met Coco gebeurd?Twaalf jaar later komt het gezelschap weer bij elkaar voor een begrafenis. Coco's vader is overleden en de onderhuidse spanning is voelbaar. De donkerste geheimen worden langzaam blootgelegd...Waar is ze? is een donkere, zenuwslopende thriller ­waarin niets is wat het lijkt. Maar het geheim moét verborgen ­blijven. Ten koste van alles…Over de boeken van Alex Marwood"Een werkelijk choquerende thriller waarin niets is zoals het lijkt.' Val McDermid"Verschrikkelijk spannend. Geweldige personages.' Stephen King"Ik kan niet wachten om erachter te komen wat ze hierna gaat doen.' Jojo Moyes


...is ze' is een boek met een goed plot, welke je vermaakt en afvraagt wat er gebeurd is tot het einde ... Waar is ze? - Alex Marwood | Boeken.com ... . Alex Marwood geeft je een kijkje in het leven van de rijken en machtigen onder ons en wat er gebeurd als er onverwacht iets afschuwelijks gebeurd wat je complete carrière en leven kan verwoesten. Waar is ze?. Sorry voor deze algemene mail, maar ik heb jullie hulp hard nodig. Mijn peetdochter, Coco Jackson, verdween uit het vakantiehuis in Bournemouth waar ze met haar familie verbleef in de nacht van zondag op maandag 29/30 augustus. Opeens was ze er niet meer. Coco is drie jaar oud. Als Coco, een van een tweeling, tijdens een fa ... Waar is ze? | Boeken ... . Opeens was ze er niet meer. Coco is drie jaar oud. Als Coco, een van een tweeling, tijdens een familieweekend verdwijnt, ontstaat er mediahype. 'Waar is ze' is een boek met een goed plot, welke je vermaakt en afvraagt wat er gebeurd is tot het einde. Alex Marwood geeft je een kijkje in het leven van de rijken en machtigen...



GERELATEERDE BOEKEN