De bromance boekenclub

De bromance boekenclub - Lyssa Kay Adams | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Lyssa Kay Adams
DIMENSIE
8,1 MB
BESTANDSNAAM
De bromance boekenclub.pdf

Wil je het boek lezen?De bromance boekenclub in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Lyssa Kay Adams. Lezen De bromance boekenclub Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de MonchyGavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat – dit is "pak je spullen, stap in de auto en verdwijn per direct uit mijn leven'-zat. In een wanhopige poging zijn huwelijk te redden, wendt Gavin zich tot zijn vrienden. En die hebben een wel heel onorthodoxe oplossing: de Bromanceboekenclub.In het diepste geheim ontmoet een groep stoere kerels elkaar regelmatig om over boeken te praten. Het boek van de maand? De romantische klassieker De gunsten van de gravin. Aan de hand van deze inspirerende lectuur vijzelen de mannen hun kennis op over verleidelijke koosnaampjes, romantische gebaren en de geheimen van een lang en gelukkig huwelijk. Samen stomen ze Gavin klaar voor de ultieme hereniging met Thea en hun twee dochters. Maar zijn de tips van de boekenclub genoeg voor deze hopeloze Romeo om de liefde van zijn leven terug te winnen?Over De Bromanceboekenclub"Grappig, sexy en volkomen overtuigend. Dit boek is zowel een hartveroverende romance als een bromance.' Kirkus Reviews"Een heerlijke combinatie van humor, complexe emoties en sterke personages. De Bromanceboekenclub is verslavend.' Publishers Weekly"Geloof de hype: dit boek is een ware traktatie. Hartverwarmend en -verscheurend tegelijkertijd. Ik heb het in één ruk uitgelezen.' Anovelglimpse.com


...nce boekenclub (Paperback). Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw ... De bromance boekenclub | 9789022589748 | Boekerij ... ... De bromance boekenclub. De eerste regel van de boekenclub: je praat niet over de boekenclub. Lyssa Kay Adams. Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. De Amerikaanse journaliste Lyssa Kay Adams raakte verslaafd aan romanceboeken en besloot ze zelf te gaan schrijven.Sinds 2015 is ze fulltim ... De bromance boekenclub - Lyssa Kay Adams - (ISBN ... ... .Sinds 2015 is ze fulltim...



GERELATEERDE BOEKEN