De sneeuwengel

De sneeuwengel - Lulu Taylor | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Lulu Taylor
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
De sneeuwengel.pdf

Wil je het boek lezen?De sneeuwengel in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Lulu Taylor. Lezen De sneeuwengel Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura LippmanCressida Felbridge is een graag geziene verschijning in de Londense high society in de jaren zestig. Ze is verloofd met een rijke man en haar invloedrijke vader wil haar voor haar huwelijk een portret geven. Op het moment dat Cressie de schilder Ralph Few ontmoet weet ze dat haar leven volledig zal veranderen. Zij en Ralph worden halsoverkop verliefd, maar Ralph is nog steeds getrouwd. En zijn manipulatieve vrouw is niet van plan hem zomaar te laten gaan.Decennia later staat Emily Conway op het punt alles te verliezen wat ze liefheeft. Will, haar man en vader van haar kinderen, is door een onbetrouwbare zakenpartner volkomen bankroet, ze zijn alles kwijt. In zijn wanhoop rijdt hij met Emily in de auto van een klif. Pas als Emily volledig is hersteld wordt ze op de hoogte gebracht van een mysterieuze erfenis: een haar onbekende vrouw heeft haar een huis op een groot landgoed nagelaten. Is dit huis Emily's kans op een nieuwe start, of zijn de geheimen van het landgoed te groot om het hoofd te kunnen bieden?De pers over de boeken van Lulu Taylor"Een van de beste titels die dit najaar is verschenen.' No. 1 Magazine"Een geweldig goede, ontspannende thriller, een cadeautje!' Daily Mirror"Een heerlijk sfeervol boek dat leest als een trein.' The Daily Mail"Prachtig geschreven. Ga het lezen en geef je eraan over.' Closer


...de prachtige omschrijvingen, de karakterschetsen zijn er spannende ontwikkelingen ... De sneeuwengel - Lulu Taylor - (ISBN: 9789022582015) | De ... ... . Want welke geheimen verbergt het huis, wie is de mysterieuze vrouw die die het huis en landgoed heeft nagelaten aan Emily maar vooral wat heeft de sneeuwengel met dit alles te maken. Heden en verleden worden na die eerste honderd bladzijden moeiteloos met ... De Sneeuwengel (Hardcover). Op kerstochtend zijn Daisy en Sam vrolijk in de sneeuw aan het spelen als zij plotseling iets prachtigs door de sneeuwlucht... De volgende stap is dat men op de rug gaat liggen met uitgestrekte armen en b ... De sneeuwengel van Lulu Taylor | Boek en recensies | Hebban.nl ... ... De volgende stap is dat men op de rug gaat liggen met uitgestrekte armen en benen in het midden van de sneeuw. De ledematen worden vervolgens heen en weer geveegd waardoor er een trog gecreëerd wordt in de sneeuw. Als het klaar is, moet de sneeuwengel de vorm hebben van een engel waa...



GERELATEERDE BOEKEN