13 minuten

13 minuten - Sarah Pinborough | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Sarah Pinborough
DIMENSIE
4,5 MB
BESTANDSNAAM
13 minuten.pdf

Wil je het boek lezen?13 minuten in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Sarah Pinborough. Lezen 13 minuten Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


13 minuten van Sarah Pinborough'Was ze maar doodgegaan.'Ik was dertien minuten dood.Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen ongeluk en ik was niet suïcidaal.Ze zeggen dat je je vrienden dichtbij moet houden en je vijanden nog dichterbij, maar als je een tiener bent, is het moeilijk om ze uit elkaar te houden. Mijn vrienden houden van me, dat weet ik zeker. Maar dat betekent niet dat ze niet hebben geprobeerd om me te vermoorden. Of wel?13 minuten is een aangrijpende psychologische thriller over angsten, manipulatie en de kracht van de waarheid. Een verbluffend verhaal dat vraagtekens zet bij wat we echt weten over de mensen die het dichtst bij ons staan. Voor fans van Gossip Girl en Pretty Little Liars.'Dit boek is een echte pageturner. Het is een mix van Pretty Little Liars en Only Ever Yours. Lezen dus. Je zult niet teleurgesteld worden.' The Guardian'De donkere wereld van de middelbare school die in dit boek opgeroepen wordt, met onbeduidend verraad, terloopse wreedheid en giftige vriendschappen, is pijnlijk accuraat.' The Telegraph'Een ingewikkeld uitgezet, snel misdaadverhaal. Mean Girls meets De verborgen geschiedenis voor de Instagram-generatie.' The Times


...inuten van Sarah Pinborough zit psychologisch zo sterk in elkaar, dat deze young adult per direct mijn hart heeft gestolen ... 13 minuten | LangZullenWeLezen! ... . De beleveniswereld van jongeren is weergaloos neergezet, en zo goed uitgewerkt, dat je als lezer zelf rondwandelt in 'het wespennest', zoals één van de personages hun school noemt, en je als het ware hun levens observeert en langzaam maar zeker ontdekt wat er die ... Samenvatting 13 minuten van Sarah Pinborough 'Was ze maar doodgegaan.' Ik was dertien minuten dood. Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik ... 13 minuten - Sarah Pinborough | 9789000355709 | Standaard ... ... .' Ik was dertien minuten dood. Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen ongeluk en ik was niet suïcidaal. 13 minuten trekt je mee in een duister en intrigerend verhaal over vriendinnen, haat, wraak, populariteit, liefde en vriendschapsarmbandjes. 13 minuten is zeker zo een boek waarbij je niet gestoord wilt worden tijdens het lezen!...



GERELATEERDE BOEKEN