In het land van de koraalboom

In het land van de koraalboom - Sofia Caspari | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Sofia Caspari
DIMENSIE
9,7 MB
BESTANDSNAAM
In het land van de koraalboom.pdf

Wil je het boek lezen?In het land van de koraalboom in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Sofia Caspari. Lezen In het land van de koraalboom Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


`In het land van de koraalboomvan Sofia Caspari is een meeslepende roman over vriendschap, familie en verraad in het Argentinië van de negentiende eeuw. Het is de zomer van 1863 en twee jonge vrouwen, Anna Weinbrenner en Victoria Santos, ontmoeten elkaar op het schip dat hen naar het verre Argentinië zal brengen. Ze volgen in het spoor van hun echtgenoten, die eerder al de oversteek hebben gewaagd op zoek naar een betere toekomst. Victoria s nieuwe schoonfamilie bezit een groot landgoed in het noorden van het land, en ze kan niet wachten om daar het leven van een rijke dame te leiden. Anna s familie heeft elk dubbeltje drie keer om moeten draaien om haar overtocht te betalen. Als ze in Buenos Aires aankomen wordt echter al snel duidelijk dat hun toekomst er anders uit zal zien dan ze gedacht hadden. Victoria s droombeelden van een gelukkig familieleven spatten al snel uiteen, en Anna wacht een schokkend bericht bij aankomst Sofia Caspari schreef met `In het land van de koraalboomeen heerlijke roman over twee vrouwen die hun weg moeten vinden in het soms onherbergzame Argentinië van de negentiende eeuw. Een perfect boek voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham.


...and van de koraalboom van Sofia Caspari is een meeslepende roman over vriendschap, familie en verraad in het Argentinië van de negentiende eeuw ... In het land van de koraalboom (Argentinië-serie): Amazon ... ... . Het is de zomer van 1863 en twee jonge vrouwen, Anna Weinbrenner en Victoria Santos, ontmoeten elkaar op het schip dat hen naar het verre Argentinië zal brengen. "In het land van de koraalboom' van Sofia Caspari is een meeslepende roman over vriendschap, familie en verraad in het Argentinië van de negentiende eeuw. Het is de zomer van 1863 en twee jonge vrouwen, Anna Weinbrenner en Victoria Santos, ontmoeten elkaar op het schip dat hen naar het verre Arge ... In het land van de koraalboom - Veen Bosch & Keuning België ... . Het is de zomer van 1863 en twee jonge vrouwen, Anna Weinbrenner en Victoria Santos, ontmoeten elkaar op het schip dat hen naar het verre Argentinië zal brengen. `In het land van de koraalboom van Sofia Caspari is een meeslepende roman over vriendschap, familie en verraad in het Argentinië van de negentiende eeuw. Het is de zomer van 1863 en twee jonge vrouwen, Anna Weinbrenner en Victoria Santos, ontmoeten elkaar op het schip dat hen naar het verre Argentin...



GERELATEERDE BOEKEN