Honderd stukjes van mij

Honderd stukjes van mij - Lucy Dillon | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Lucy Dillon
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
Honderd stukjes van mij.pdf

Wil je het boek lezen?Honderd stukjes van mij in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Lucy Dillon. Lezen Honderd stukjes van mij Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Als Gina er na haar scheiding alleen voor staat, besluit ze haar leven en haar huis op te ruimen: alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar wat is nu écht belangrijk? "Honderd stukjes van mij' (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.Gina Bellamy's leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden…"Bitterzoet en hartverwarmend: dit is het soort boek waardoor je alles uit het leven wil halen.' Aldus Jojo MoyesLucy Dillon is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben inmiddels meerdere prijzen gewonnen.


...d stukjes van mij door Lucy Dillon Mijn eerste Dillon, gewonnen bij Uitgeverij De Fontein, en zeker niet mijn laatste ... Honderd stukjes van mij - ONLY BY ME ... . (Nogmaals dank u wel aan De Fontein!) Honderd stukjes wordt op de cover aangeprezen door Jojo Moyes en dat begrijp ik wel. Dit boek past helemaal in de stijl van Moyes eigen boeken; en dat is een compliment. Honderd stukjes van mij. 'Honderd stukjes van mij' (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella. Gina Bellamy's leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vo ... PDF Honderd stukjes van mij - Uitgeverij De Fontein ... . Gina Bellamy's leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. In 'Japan in honderd kleine stukjes' neemt Paulien Cornelisse je mee op reis door Japan. Aan de hand van wetenswaardigheden, feitjes,...



GERELATEERDE BOEKEN