Summoner 1 - De nieuweling

Summoner 1 - De nieuweling - Taran Matharu | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Taran Matharu
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
Summoner 1 - De nieuweling.pdf

Wil je het boek lezen?Summoner 1 - De nieuweling in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Taran Matharu. Lezen Summoner 1 - De nieuweling Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Eerste deel van de succesvolle Summoner-serie — voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en PokémonSmidsleerling Fletcher ontdekt per ongeluk dat hij de zeldzame gave heeft om demonen te kunnen oproepen uit een andere wereld, hij is een summoner. Wanneer hij diezelfde nacht wordt beschuldigd van een misdaad, slaat hij op de vlucht. Samen met zijn demon Ignatius belandt hij op de Vocans Academie, waar alle jonge summoners uit het rijk hun talent zo goed mogelijk leren te gebruiken. Alleen de beste studenten mogen uiteindelijk als strijdmagiërs meevechten in de oorlog tegen de orks. Onder de leerlingen bevinden zich de kinderen van machtige edelen, die meer ervaren zijn in het omgaan met hun demonen en zich ver boven Fletcher en de andere burgerleerlingen verheven voelen. Samen met zijn vrienden, de dwerg Othello en de elf Sylva, raakt Fletcher verzeild in een gevaarlijk machtsspel, dat een hoogtepunt bereikt als er aan het eind van het eerste jaar moet worden gestreden om een zetel in de Raad van de Koning. Het lot van een heel koninkrijk ligt in zijn handen."De nieuweling is zoals een langzame omhelzing: bladzijde na bladzijde trekt het zich naar je toe om je uiteindelijk niet meer los te laten.' Hebban.nl"Taran Matharu weet een nieuwe wereld te creëren die bijzonder en uniek aanvoelt. Hij sleurt je mee in een wereld vol met magie, demonen en politieke machtsspelletjes!' Chicklit.nl"Een knaller van een boek waarin je het ene na het andere hoofdstuk verslindt tot onvermijdelijk het einde in zicht komt.' Fantasywereld.nl Lees de hele Summoner-serie:Summoner 1 - De nieuwelingSummoner 2 - De edeleSummoner 3 - De strijdmagiërPrequel - De outcastHandboek van een summoner


...even bij Summoner 1 - De nieuweling. De nieuweling, Taran Matharan, is een droomboek voor mij ... Bestel De nieuweling van Taran Matharu voordelig bij de ... ... . Ik ben dol op gedetailleerde fantasy boeken, maar die net dat ene beetje speling overlaten voor je eigen interpretatie. Summoner 1 - De nieuweling (Hardcover). Onderdeel van de serie Summoner. De nieuweling van Taran Matharubr /Het eerste deel in de Summoner-seriebr /br... Recensie: Summoner 1 - De nieuweling RECENSIE "Meteen stormden nog drie mannen op de dwerg af, gewapend met knuppels die veel weg hadden van de wapens die de Pinkertons droegen. Othello kreeg een klap in zijn gezicht en zakte in elkaar als een marionet waarvan de touwt ... De nieuweling - 9789000373239 - Paperback - Young adult ... . Othello kreeg een klap in zijn gezicht en zakte in elkaar als een marionet waarvan de touwtjes zijn doorgesneden." De Bruna winkel bij je in de buurt is o...



GERELATEERDE BOEKEN