De afdeling

De afdeling - Tammy Cohen | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Tammy Cohen
DIMENSIE
8,1 MB
BESTANDSNAAM
De afdeling.pdf

Wil je het boek lezen?De afdeling in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Tammy Cohen. Lezen De afdeling Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Voor fans van Rosamund Lupton en Liane MoriartyWat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je liegt?Hannah heeft een heel gewoon leven, met een liefhebbende echtgenoot en een fijne baan. Daar komt abrupt een einde aan als ze iets volkomen onverwachts doet. Haar handelingen hebben verstrekkende gevolgen en zorgen ervoor dat haar leven volledig op z'n kop komt te staan. Ze belandt op de gesloten afdeling van een psychiatrisch ziekenhuis – een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven er patiënten...De artsen houden vol dat het elke keer om zelfmoord gaat, maar Hannah weet dat ze liegen. Hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft na de afschuwelijke daad die zij zelf heeft gepleegd? En misschien nog belangrijker: hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft voordat de moordenaar weer toeslaat?De pers over De afdeling"Een intrigerende psychologische thriller. Barstensvol spanning.' The Mirror"Steekt met kop en schouders boven de rest uit.' Daily Mail"Een psychologische thriller van een auteur die een meester is in het opbouwen van spanning.' The People"Op het gebied van psychologische thrillers zijn er maar weinig auteurs beter dan Tammy Cohen. Dit is haar beste boek ooit!' Red Magazine"Hield me in het duister tot aan de laatste briljante plottwist.' Woman and Home


...woord (de of het): "de afdeling" of "het afdeling", wij helpen je graag ... De afdeling Communicatie | Zakelijk: Onderneming ... . Betekenis van afdeling: Onderdeel van een bedrijf.. De Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is hoogste algemene bestuursrechter van het land. De Afdeling bestuursrechtspraak bestaat uit leden en staatsraden. Sinds 1 mei 2017 is mr. Bart Jan van Ettekoven voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak. De Afdeling is onderverdeeld in drie juridische kamers en is zowel rechter in eerste en enige aanleg als rechter in hoger beroep. Afdeling [organisatie] - Een afdeling is een (lokale) afsplitsing of ... Boek 'De Kaaistoep' | KNNV Vereniging voor Veldbiologie ... . Afdeling [organisatie] - Een afdeling is een (lokale) afsplitsing of sub-organisatie van een wijd vertakte vereniging. Een afdeling kan enerzijds functioneren als een nagenoeg zelfstandige vereniging, maar kan anderzijds gebonden zijn aan de regels van de overkoepelende organisatie. Geschreven bij De afdeling. Wat een interessant boek heeft Cohen hie...



GERELATEERDE BOEKEN