Van mij alleen

Van mij alleen - Karen Rose | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Karen Rose
DIMENSIE
8,9 MB
BESTANDSNAAM
Van mij alleen.pdf

Wil je het boek lezen?Van mij alleen in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Karen Rose. Lezen Van mij alleen Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Van Karen Rose verkocht u inmiddels ruim 60.000 boeken!Voor de lezers van Val McDermid en Tess GerritsenZelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden, een schokkende zaak. Hij moet het opnemen tegen een brute moordenaar met een persoonlijke vendetta. Gerechtelijk lijkschouwer Lucy Trask heeft ondertussen zo haar eigen motieven om zich wat afzijdig te houden van de zaak. Ze vermoedt namelijk dat zij weleens het volgende slachtoffer zou kunnen zijn. En die angst lijkt gegrond...


...en bij Van mij alleen. Het verhaal en het plot zitten bij Karen Rose goed in elkaar ... Van mij alleen - Karen Rose - (ISBN: 9789026133374) | De ... ... . Tot aan het einde blijft het spannend en blijven alle opties open, ook in dit boek. Ik heb het in een paar dagen uitgelezen en zal een volgend boek van haar zeker weer lezen. Geschreven bij Van mij alleen. Echt weer een super spannend verhaal. Heb tot nu toe al haar boeken gelezen , haar schrijf stijl is prachtig je wil het boek het liefst meteen uitlezen. Haar eerste 3 boeken moet je eigenlijk achter elkaar lezen, omdat sommige persone ... 'Alleen mijn opa wordt niet gek van mij' - Ermelo van NU ... ... . Haar eerste 3 boeken moet je eigenlijk achter elkaar lezen, omdat sommige personen in haar andere boeken terug komen, ... Van mij alleen. Zelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevond...



GERELATEERDE BOEKEN