Villa Triste

Villa Triste - Lucretia Grindle | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Lucretia Grindle
DIMENSIE
8,1 MB
BESTANDSNAAM
Villa Triste.pdf

Wil je het boek lezen?Villa Triste in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Lucretia Grindle. Lezen Villa Triste Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Twee zussen in Florence nemen tijdens de Tweede Wereldoorlog een moedige beslissing die veertig jaar later grote consequenties heeft…Tijdens de Tweede Wereldoorlog worden de zusjes Caterina en Isabella Cammaccio gedwongen de moeilijkste beslissingen van hun leven te nemen waarvan de consequenties nog jarenlang zullen doorwerken. Veertig jaar later moet Alessandro Pallioti een merkwaardige moordzaak op een oude man oplossen. De vermoorde man blijkt een held voor de verzetsleden van de Tweede Wereldoorlog te zijn geweest. Hij is doodgeschoten en er is zout in zijn mond gepropt. Hoe meer Pallioti zich in de zaak verdiept, des te meer komt de geest van de oorlog tot leven. Als hij het dagboek van Caterina tussen het bewijsmateriaal vindt, wordt een ontstellende geschiedenis van het verzet en het leven van twee zussen opgerakeld.Een aanrader voor de liefhebbers van Donna Leon en Tatiana de Rosnay


...iste van Lucretia Grindle. Een prachtig boek, doorweven van feiten en fictie, een koppeling van oude en nieuwe tijd ... Villa Triste - Lucretia Grindle | luisterboeken-kopen.nl ... . Gebeurtenissen en intriges die zich afspeelden tijdens de Duitse bezetting van Italie in een door de Duitse bezetter tot gevangenis gemaakte Villa in Florence. De Villa Triste. Villa Triste. Tijdens de Tweede Wereldoorlog worden de zusjes Caterina en Isabella Cammaccio gedwongen de moeilijkste beslissingen van hun leven te nemen waarvan de consequenties nog jarenlang zullen doorwerken. Veertig jaar later moet Alessandro Pallioti een merkwaardige moordzaak op een oude man oplossen. De vermoorde man ... Villa Triste - Bibliotheek.nl ... . Veertig jaar later moet Alessandro Pallioti een merkwaardige moordzaak op een oude man oplossen. De vermoorde man blijkt een held voor de verzetsleden van de Tweede Wereldoorlog te ... Villa Triste is een boek welke je steeds weer op wilt pakke...



GERELATEERDE BOEKEN