Het begin van de rest van je leven

Het begin van de rest van je leven - Cathy Kelly | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Cathy Kelly
DIMENSIE
3,7 MB
BESTANDSNAAM
Het begin van de rest van je leven.pdf

Wil je het boek lezen?Het begin van de rest van je leven in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Cathy Kelly. Lezen Het begin van de rest van je leven Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


"Heel herkenbaar, romantisch en heerlijk om de harde werkelijkheid even op afstand te houden.' Sunday MirrorVoor de fans van Marian Keyes en Maeve BinchyDrie vrouwen vieren hun verjaardag op dezelfde dag, en dit jaar zijn het extra bijzondere dagen: ze worden dertig, veertig en vijftig. Maar de gebeurtenissen op de feestelijke dag luiden voor alle drie de vrouwen een wel heel bijzonder jaar in…Ginger brengt haar dertigste verjaardag niet door zoals ze van tevoren zo nauwkeurig had gepland. Als dit de eerste dag van haar nieuwe en vernieuwde leven moet zijn, waarom heeft ze dan het akelige idee dat ze afstevent op een totale ramp?Sam is eindelijk zwanger na jaren van proberen. Wanneer haar vruchtwater breekt op de ochtend van haar veertigste verjaardag, raakt ze in paniek: vergeet die bevalling, hoe wordt ze in godsnaam een goede moeder?Callie viert haar vijftigste verjaardag door een groot feest te organiseren bij haar thuis in Dublin. Halverwege het feest staat er iemand voor de deur die haar perfecte leven binnen stapt en het volkomen op zijn kop zet.De pers over de boeken van Cathy Kelly"Liefdevol, grappig en uit het leven gegrepen.' Marian Keyes"Door dit soort boeken blijf ik een zwak houden voor Ierland en Ierse schrijfsters.' Hebban.nl"Warm, geloofwaardig en intelligent: dit is fictie op zijn best.' Heat Magazine


... is heel herkenbaar, geloofwaardig en liefdevol geschreven ... Het begin van de rest van je leven, Cathy Kelly ... ... . Je gaat van Ierland en zijn schrijfster houden. Ik heb nog niet veel boeken van Cathy Kelly gelezen, maar na dit boek ga ik dat zeker doen. Het is met recht "Het begin van de rest van je leven" Het begin van de rest van je leven; 2 voor € 12,50,-Meer afbeeldingen. Het begin van de rest van je leven. € 6,99. 2 voor € 12,50,-Aantal. In winkelmand. Online op Voorraad. Bekijk de winkelvoorraad! Voor 15:00 ... Het begin van de rest van je leven - Chicklit.nl ... . Online op Voorraad. Bekijk de winkelvoorraad! Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis* Gratis verzending vanaf 20 euro ; Alledrie leer je ze heel goed kennen en wat hen in het leven bezighoudt. De een wordt dertig, de ander veertig en de ander wordt vijftig. Ze zijn alle drie op dezelfde dag jarig. De fijne schrijfstijl, de humor en de herkenbare gevoelens van de vrouwen in een verschillende leeftijdscategorie zijn mooi uitgewerkt. Uiteinde...



GERELATEERDE BOEKEN