Havikskruid

Havikskruid - Irena Brignull | Respetofundacion.org

INFORMATIE

AUTEUR
Irena Brignull
DIMENSIE
3,7 MB
BESTANDSNAAM
Havikskruid.pdf

Wil je het boek lezen?Havikskruid in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Irena Brignull. Lezen Havikskruid Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


'Havikskruid' is een spannend YA fantasy-boek over een oude profetie die op punt van uitkomen staat... Wie zal de nieuwe heksenkoningin worden? De heksen van Havikskruid Een eeuwenoude profetie wordt werkelijkheid: nu de oude heksenkoningin op sterven ligt, zal het geslacht Havikskruid de nieuwe koningin leveren. En aangezien Ember Havikskruid weinig magische krachten lijkt te bezitten, ligt het voor de hand dat haar nichtje de uitverkorene is. De profetie op losse schroeven Maar dan kruist de 'gewone' sterveling Poppy hun pad. Door haar leren de heksen wat mensen van vlees en bloed voelen: liefde, passie, verdriet, maar al snel ook jaloezie en haat. Als dan ook nog eens blijkt dat Poppy verontrustend veel bijzondere gaven heeft, komt de profetie op losse schroeven te staan... Irena Brignull: voor de liefhebbers van Kiera Cass en Cornelia Funke 'Havikskruid' is het debuut van de succesvolle Britse scenarioschrijfster Irena Brignull, bekend van Shakespeare in Love en animatiefilms als The Little Prince (2015) en The Boxtrolls (2014).


...ikskruid (Hieracium) is een geslacht uit de composietenfamilie (Asteraceae) ... Woning Havikskruid 61 Zeewolde - Oozo.nl ... . Er zijn bijzonder veel soorten (zie onderstaande lijst) die moeilijk van elkaar te onderscheiden zijn. De planten groeien voornamelijk op beschutte plekken, zoals in bossen . Oranje havikskruid (Hieracium aurantiacum, synoniem: Pilosella aurantiaca) is een vaste plant die behoort tot de composietenfamilie (Asteraceae). De plant is inheems in Centraal-Europa en Zuid-Europa. In België en Nederland wordt deze plant in siertuinen toegepast, vanwaar ... Flora van Nederland: Oranje havikskruid - Pilosella aurantiaca ... . In België en Nederland wordt deze plant in siertuinen toegepast, vanwaar hij geregeld verwildert. Oranje havikskruid - Pilosella aurantiaca In grazige bermen en op andere grazige plekken vallen de oranje tot rood gekleurde hoofdjes van Oranje havikskruid, Pilosella aurantiaca, direct op. Deze planten uit de Composietenfamilie...



GERELATEERDE BOEKEN